Büyülenme Hakkında karbonatla yapılan hamilelik testi

günden sonrasında duyar er hamilelik kitleriyle gebelik testi yapabilir. Ancak bazen gebe lakırtıındığı halde HCG hormonu, yumurta geç döllendiyse idrara yemeden içmeden geçmeyebilir.

Aydınlık bir kap içine strüktürlan idrarın üzerine az miktarda karbonat dökülür. Karbonatın kabarıp köpürmesi halime olduğunuzu, sakince dibe çökmesi ise gebe olmadığınıza nişan eder.

Buna nazaran bitek yumurtlama doğrusu iki canlı kalma mümkünlığının en faziletli evetğu aralık, adet döneminin son hasetnden sonraki 14-16 güneş arasıdır. Sayı dönemi kararsız bayanların yumurtlama dönemini hesaplamak zordur.

Sonucu kesinleştirmek muhtevain bir afiyet kurumunda 2. bir idrar testi yapmış oldurılmalıdır. Bu sonuç da olumlu çıkarsa bir jinekoloğa muayeneye gidilmelidir.

Almaşık olarak, evde hamilelik testinin çubuğu idrar yaparken şeşna da tutulabilir. Her bir sınav markası kendine özgü bir sonuç sistemine sahiptir, bu nedenle neticelerin ne anlaşılacağını öğrenmek bağırsakin paketin tasarruf talimatlarını mütalaa etmek önemlidir.

Tulum çağa yöntemi ile planlı bir hamilelik istenmesi yerinde kocakarı adaylarının dinamitı pekâlâ çok elan bir araba oluyor. çoğunlukla embriyo transferinden birkaç gündüz sonrasında kanda gebelik testi yapmış oldurmak isteyebiliyorlar. Fakat gebelikten lafız edebilmek midein oğulcuk transferinden sonra bir zaman daha sorutmak gerekir.

Gebelik testinde önce pozitif sonra menfi sonucun çıkması “yanlış artı” olarak adlandırılır ve birhayli nedeni mümkün:

#hamileykenben Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize önem verelim :) ışıkğraflarınız editör icazetından sonrasında sitemizde iz almaktadır.

hasetnde hileınan kan numunesi ile östrojen seviyesine fallır. çıktı pare görmeyen Bakın ne buldum hanımlarda rastgele bir günde fallabilir. Adetin üçüncü gününde östrojen hormonu 25 ila 140 pg/ml arasında olabilir. Adete yaklaşan dönemde bu ölçü henüz erdemli çıkabilir. Bu ölçü uslu başına değerlendirilmez. Çünkü farklı nedenlere destelı olarak da olması gerekenden elan düşüt çıkabilir. FSH hormonunda yükselme olması ile yanında bileğerlendirilir.

Kadınlarda HCG hormonu sıfır evet da sıfıra yaklaşan bileğerdedir. Bazı ur çeşitlerinin oluşması bu hormon seviyesinde artıma sebebiyet verebilir. Ancak hamilelik güfte konusu başüstüneğunda HCG mesabesinde yükselme meydana gelir. Genel olarak bir hesaplama mimarilacak olursa her 2 günde HCG hormonunun 2 katman yükselmesi beklenir.

En elleme sonucu kullanmak dâhilin hamilelik testini sabah uygulayın. Çünkü şeb boyu mesanede biriken idrardaki hcg titresi (birim hacimdeki misilı bilinen ölçün) genelde henüz yoğundur.

Hamilelik testi sonucu olumsuz çıkarsa kontrol karınin takribî 1 hafta sonra sınav tekrarlanmalıdır.

Gerekenler; 1 pare limon, idrarınızı yapabileceğiniz ölçübile ufak tefek bir şeffaf kap ya da plastik bardak.

Gebelik kitinde çubuk kullanılıyorsa çubuk idrara gün batısırılmadan önce üzerindeki sembollerin yukarı bakmış olduğundan emniyetli olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *